Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 14, 2019
Város:
Vállalat:  B3 TAKARÉK Szövetkezet

Pénzintézeti tanácsadó

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Az új kolléga feladatai:

  • magas színvonalú ügyfélkiszolgálás
  • ügyfélérdeklődés kezelése, ügyfélkapcsolatok kialakítása személyes és telefonos megkereséseken keresztül
  • banki termékek, szolgáltatások értékesítése, keresztértékesítés
  • kapcsolódó adminisztráció a banki rendszerekben

Pályázóval szembeni elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • hitelezésben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • dinamikus, eredmény- és sikerorientált személyiség
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Előny:

  • vállalati hitelezésben szerzett tapasztalat
  • telefonos értékesítői gyakorlat

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • professzionális bankszakmai képzések, oktatások
  • összetartó, támogató csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű szerződés heti 40 órában
  • kedvezményes üdülési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.