Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Drégelypalánk
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Ügyfélreferens munkatárs - Drégelypalánk

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATAID LESZNEK...

    • Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
    • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
    • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvéttel az ügyfelek magas szintű kiszolgálása
    • Lakossági fogyasztási hitelügyletekhez kapcsolódó kérelmek átvétele, ezen hitelügyletek értékesítése és teljes körű ügyintézése

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

    • Középfokú végzettség
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Értékesítési szemlélet
    • Önálló munkavégzés
    • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
    • Ügyfélközpontúság

ELŐNNYEL INDULSZ, HA...

    • Dolgoztál már bankfiókban
    • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga/Tőkepiaci üzletkötői vizsga/Aláírás- és okmányvizsgálati vizsgával rendelkezel

AMIBEN TÁMOGATNI TUDUNK TÉGED:

    • Képzéseket biztosítunk a szakmai fejlődéshez
    • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
    • Munkába járási költségtámogatás
    • Megbízható vezető, családias légkör, kiváló csapat
    • Nyitottságot az új ötletekre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, szeretettel várjuk pályázatodat a "Jelentkezés" gombra kattintva Karrieroldalunkon keresztül.