Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.20.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Digitalizációs üzleti elemző

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?
• Megbízunk az IT projektekhez kapcsolódó technológiai elemzési feladatok elvégzésével, rendszerintegrációjával
• Számítunk rád az ügyféligények megértésében, definiálásában és az IT implementáció kidolgozásában
• Feladataid között fog szerepelni az IT megoldások bevezetésének támogatása mellett
• rendszerleírás, specifikáció és erőforrásterv készítése is
• Fontos feladatod lesz a beszállítók esetén a technológiai és szakmai egyeztetések támogatása valamint
• az ajánlatok szakmai tartalmának kidolgozása egyaránt
• Kiemelt szereped lesz abban, hogy az egyeztetést igénylő területek, szakterületek és beszállítók megfelelő IT támogatást kapjanak az együttműködés során

Mi az amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
• Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat (részt vettél IT projektekben vagy dolgoztál, mint IT üzleti elemző fejlesztési területen)
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Önállóság és kezdeményező készség
• Folyamatorientált, strukturált gondolkodásmód, analitikus szemlélet
• Kiváló rendszerezési, szervezési és kommunikációs képesség

Ami előnyt jelent:
• pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
• szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
• home office – a pandémiától függetlenül
• kávé, tea és gyümölcs az irodában