Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.07.13.
Város:  Debrecen
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

agrár üzleti elemző - Észak-Kelet Magyarország

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • agrár üzletágban üzleti oldalon dolgozva, részt vesz az agrár és élelmiszeripari ügyfelek hitelelőterjesztéseinek összeállításában
  • előterjesztésekhez pénzügyi és agrárszakmai szempontú elemzéseket készít, validálja az üzleti terveket, eredménypotenciált számít
  • tanácskozási joggal részt vesz belső döntéshozó fórumokon
  • ügyféltárgyalásokon vesz részt
  • agrárszakmai támogatást nyújt a termékfejlesztési folyamathoz
  • belső és külső agrárszakmai, -pénzügyi prezentációkat és szakcikkeket készít
  • belső képzési anyagokat készít, részt vesz a képzések lebonyolításában
  • agrár és élelmiszeripari ágazati elemzéseket készít
  • szakmai támogatást nyújt az agrár értékesítési hálózatban működő agrár ügyfélmenedzsereknek és -referenseknek

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú közgazdasági (pénzügyi) szakirányú végzettség
  • legalább 3-5 év  banki tapasztalat ügyfélreferens, üzleti elemző vagy kockázatkezelői munkakörben
  • Excel magabiztos használata, függvények és makrók ismerete
  • az MS Office programok megbízható ismerete;
  • felelősségvállalásra való képesség
  • célorientált szemlélet
  • munkájára igényes, megbízható
  • önálló munkavégzésre képes

ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú agrár végzettség
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete (szakcikkek, nemzetközi adatháttér)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai fejlődés lehetősége;
  • TOP 2 agrár részesedéssel rendelkező bankcsoport agrár üzletágának felépítésében, fejlesztésében vehet részt;
  • változatos munkavégzés;
  • jó hangulatú, dinamikus csapat;
  • nagyfokú szakmai önállóság;
  • versenyképes kompenzációs csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Észak-Kelet Magyarország.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.