Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.08.08.
Város:  Debrecen
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Személyi bankár - Debrecen

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Takarék Prémium Gold - Személyre Szabott Szakértelem

FELADATOK:

  • Privát Banki Csapatban aktív és lojális jelenlét
  • Private Banking brand képviselete
  • Ügyfél portfólió építése, befektetési ajánlatok készítése,
  • Pénz- és tőkepiacok folyamatos monitoringja
  • Ügyfélkapcsolat-ápolás, ügyfél elégedettség növelése
  • Keresztértékesítési tevékenység, aktív kapcsolattartás a vállalati és agrár üzletággal, lead generálás
  • Banki és bankcsoporton belüli termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • Private Banking potenciális ügyfélkör feltérképezése és akvizíciója, akvizíciós tárgyalások lebonyolítása
  • A privát banki ügyfélkör (minimum 30 Millió HUF megtakarítási állománnyal rendelkező kiemelt magánszemély ügyfelek) teljes körű kiszolgálása, különös tekintettel a megtakarítási és befektetési termékekre

ELVÁRÁSOK:

  • Ügyfélorientált, strukturált gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó készség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • VAP vizsga előnyt jelent
  • Értékpapír jogi szakvizsga (teljes, mind a 4 modulban megszerzett szakvizsga előnyt jelent)
  • Felsőfokú (preferáltan) szakirányú gazdasági vagy pénzügyi végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség
  • Pénz- és tőkepiaci tapasztalat
  • Minimum 2 éves értékpapír értékesítő gyakorlat, Treasury termékek ismerete
  • Private vagy Prémium Bankárként eltöltött minimum 2 éves banki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatal, lendületes csapat
  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú stabil munkahely
  • versenyképes bérezés
  • karrierlehetőség Magyarország egyik legnagyobb pénzintézeténél

További tudnivalók a pozícióról:

  • teljes munkaidő
  • munkába állás: megállapodás szerint, de legkésőbb 2019.10.31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.