Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.09.11.
Város:  Debrecen
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Értékelési és elemzési specialista-Debrecen

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését, változatos feladatokkal, több területen, projektekben is kipróbálhatjuk magunkat. Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Nálunk külön mentor segíti majd a beilleszkedésed
  • Takarék Coaching Programunk segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Farsang, Karácsony, Véradás és még sok más összejövetel vár rád!)
  • Kutyabarát Munkahely vagyunk

FELADATOK:

  • Értékesítési kimutatások, elemzések, statisztikák készítése és ellenőrzése
  • Részvétel értékesítési riportok kialakításában, készítésében, fejlesztésében
  • Részvétel értékesítési tervek kidolgozásában
  • Értékesítés ösztönzési rendszer üzemeltetése, fejlesztésének támogatása
  • Értékesítési tervek teljesítésének folyamatos mérése, eltérés-elemzése

ELVÁRÁSOK:

  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Magas szintű Excel, Word, Power Point felhasználói ismeretek
  • Kreativitás, terhelhetőség, fejlődőképesség
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Elemzőkészség
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

ELŐNYT JELENT:

  • Értékesítés tervezésében, teljesítmény kimutatásban szerzett tapasztalat
  • Bankszektorban szerzett tapasztalat, banki termékek ismerete
  • Tapasztalat üzleti intelligencia (BI) rendszer használatában
  • Sales kontrolling és/vagy banki területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Jártasság makro írásban – VBA programozási ismeretek (nálunk is megtanulhatod)
  • SQL ismeret, adattárházi-adatpiaci lekérdezésekben való jártasság (nálunk is megtanulhatod)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva küldd el hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.