Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Csorna
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior ügyfélkapcsolati menedzser - agrár

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

• Középfokú végzettséggel rendelkezel

• Vénádban van az értékesítés

• Jól kommunikálsz és önállóan végzed a munkád
• Felhasználó szinten ismered az MS Office programokat

ELŐNYT JELENT:
• Agrár végzettség/tapasztalat

FELADATAID LENNÉNEK:
• Elsősorban 200 ha alatti üzemmérettel rendelkező agrár ügyfelek hitelezése
• Részvétel ügyféltárgyalásokon
• Hitel előterjesztések elkészítése
• Aktív együttműködés a Bank és Bankcsoport valamennyi társosztályával

AMIT MI KÍNÁLUNK:
• Szakmai önállóság
• Fejlődési lehetőség
• Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching)
• Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, stb.)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Csorna

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.