Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.30.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

treasury back office munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Treasury Üzletág által megkötött deviza és forint és valuta ügyletek analitikus nyilvántartása, pénzügyi teljesítése, visszaigazolása,
  • Deviza számlák fedezeti pozícióinak elkészítése, deviza limitek figyelemmel kísérése,
  • Deviza collaterálok kezelése, Deviza Margin ügyletek elszámolása, ügyfelek tájékoztatása a nyitott pozícióról és eredményéről,
  • Egyedi árfolyam – és kamatjegyzés ügyletek kezelése,
  • Hó végi kamatelhatárolás és adatszolgáltatás teljesítése,
  • Értékpapír kamatfizetések, törlesztések és osztalékok pénzügyi könyvelése, feldolgozása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú, szakirányú végzettség,
  • Bankban szerzett back office tapasztalat,
  • Megbízható számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel),
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Nagyfokú lojalitás és együttműködési készség,
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Kiszámítható, családbarát munkaidő

  • Innovatív irodai környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.