Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Számlavezető munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

(Kétműszakos pozíció, heti váltásban: 6:00-14:20, illetve 11:40-20:00 óra között)

FELADATOK:
  • Integrációs pénzintézetek, és banki társosztályok kiszolgálása, segítése, valamint szoros együttműködés a banki feladatok ellátásban;
  • Reklamációs ügyintézés;
  • Általános adminisztrációs feladatok;
  • A takarékbanki integráció klíring folyamatának ellenőrzése.

ELVÁRÁSOK:
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás – előny, de nem feltétel;
  • Megbízható számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel);
  • Koncentrációs és szervezési képesség;
  • Nagyfokú lojalitás és együttműködési készség;
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség.

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes kompenzációs csomag;
  • Nagyfokú szakmai önállóság;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Fejlődési lehetőségek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.