Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Debrecen
Vállalat:  Takarék Ingatlan Zrt.

junior értékbecslő ellenőr

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:
• Középfokú végzettséggel rendelkezel
• Rendelkezel Ingatlanvagyon-értékelő és –közvetítő ( 54 3439 02 vagy 53 341 01 számú) képesítéssel, valamint ingatlanvagyon-értékelő és közvetítői névjegyzék regisztrációval
• Minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalatod van
• Rendelkezel Windows operációs rendszer és Office alkalmazások (beleértve a Társaság által használt elektronikus levelező rendszert) készségszintű felhasználói ismeretével
• Rendelkezel Ingatlanvagyon-értékelő és közvetítő (54 3439 02 vagy 53 341 01 számú) képesítéssel
• Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal

ELŐNYT JELENT:
• Felsőfokú szakirányú végzettség

FELADATAID LENNÉNEK:
• A Takarék Csoport tagjai számára, a hitelek biztosítékául potenciálisan felajánlott ingatlanok forgalmi értékének megállapítása, felülvizsgálata és rendszeres újraértékelése a vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok figyelembe vételével. Javaslattétel a hitelbiztosítéki értékre a Takarék Csoport hatályos szabályzatai alapján.

• Az ingatlanfedezetek értékelésben, a monitoring folyamataiban érintettek szakmai támogatása: az ügyletekhez kapcsolódó ingatlan fedezetekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás

• A külsős ingatlanvagyon értékelők, folyamatos szakmai felügyelete, koordinálása, értékelése

• Az ingatlanfedezet értékelői rendszer szakmai/üzleti felügyelete, új üzleti igények alapján fejlesztések kezdeményezése

• A Takarék Csoport hitelintézeti tagjai befektetésnek minősülő (nem banküzemi célt szolgáló, hitel-ingatlan csereügylet, felszámolás, végrehajtás során szerzett) ingatlanainak értékelése, monitoringja a vonatkozó szabályokban előírt gyakorisággal

• Rendkívüli ingatlanpiaci események bekövetkezése esetén az érintett ingatlanfedezetek egyedi újraértékelésének elvégzése

• Az ingatlan állomány átértékelése, az MNB előírásainak figyelembevételével

AMIT MI KÍNÁLUNK:
• Szakmai önállóság
• Fejlődési lehetőség
• Részvétel szakmai projektekben, oktatásban
• Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása stb.)
• Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia stb.)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.