Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 08, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Hitelkockázati adminisztrációs munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

    • Vállalati hitelszerződésekhez kapcsolódó hitel adminisztráció (az alaprendszerekben keretnyitás, folyósítás, törlesztő tervek karbantartása, szerződésmódosítások miatti könyvelési műveletek végrehajtása, hitelezéshez kapcsolódó teljes körű elszámolás, elhatárolás, stb.)
    • A bank által nyújtott garanciák nyilvántartásban vétele a bank rendszereiben, karbantartása, a díjak fizetésével kapcsolatos teendők elvégzése.
    • Hitelekhez kapcsolódó biztosítékok rögzítése, és nyilvántartások karbantartása.
    • Hitelekhez kapcsolódó különböző kimutatások készítése (hiteltörténeti kimutatás, követelésállomány kimutatás, kamatváltozás értesítő, egyenlegközlés stb.)
    • Intézményi kezesekkel való egyeztetések, kezességgel érintett ügyletek nyilvántartása, díj elszámolások, stb.
    • Kapcsolattartás belső társterületekkel, könyvvizsgálókkal, ellenőrökkel.

ELVÁRÁSOK:

    • Banki hitel back-office területen szerzett több éves tapasztalat.
    • Banki alaprendszer aktív használatában szerzett jártasság.
    • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség.
    • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek.
    • Precíz, önálló, felelősségteljes és megbízható munkavégzés.
    • Gyors tanulási képesség.
    • Csapatban való munkavégzési képesség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    • Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.