Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.02.
Város:
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

elszámolási munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Befektetési Alapok napi eszközérték számítás, közzététele, adatszolgáltatások teljesítése
  • Napi forgalmazási adatok illetve ügyletek feldolgozása
  • A letétkezelt portfoliók által kötött ügyletek elszámolásának koordinálása
  • A kezelt értékpapírok hozamainak elszámolása, társasági eseményekkel kapcsolatos teendők elvégzése
  • Jogszabályi illetve belső limitek betartásának figyelemmel követése
  • A portfóliók értékpapír pozícióinak egyeztetése
  • Letétkezeléssel kapcsolatban ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Jogszabály változás miatti rendszer módosítások koordinálása, tesztelése
  • Új alapok/portfoliók letétkezelésének átvételéhez/átadásával kapcsolatos feladatok

Elvárások

  • 3 éves hasonló területen, amelyből legalább 1év Custody  elszámolásában szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú gazdasági végzettség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • nagyfokú önálló munkavégzés, munkabírás,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek (Clavis, Kid, Excel).

Amit kínálunk

  • nagyfokú szakmai önállóság
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • fejlődési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.