Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Angol nyelvtanár

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • szintfelmérés végzése, javaslattétel a csoportba soroláshoz
  • a csoport/egyén szintjének megfelelő gyakorlati jellegű képzés kialakítása, a tananyag, ütemterv elkészítése
  • egyéni felkészülési feladatok kijelölése és ellenőrzése, az írásbeli munkák kijavítása, a szóbeli feleletek és beszámolók meghallgatása és értékelése
  • vizsgáztatás, a tanulók tanulmányi előmenetelének értékelése
  • az oktatói munkával kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • üzleti angol nyelvoktatásban szerzett tapasztalat
  • angol tanári diploma vagy C1 nyelvvizsga
  • szakma iránti elkötelezettség
  • tanulóközpontú szemlélet

ELŐNYT JELENT:

  • nemzetközi tanfolyami végzettség
  • Londoni Kereskedelmi Kamara (London Chamber of Commerce), English for Business (EFB) bizonyítvány

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.