Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 10, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

agrár ügyfélmenedzser - Komárom- Esztergom megye

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • agrár hitelezés és keresztértékesítési folyamatok kidolgozása, menedzselése
  • meglévő és lehetséges új ügyfelekből saját ügyfélportfolió kialakítása

és kezelése a 200 ÜME termelési érték feletti szegmensben

(nem csak szántóföldet értünk alatta)

  • 200 ha feletti üzemmérettel rendelkező agrár ügyfelek hitelezése, részvétel ügyféltárgyalásokon, az agrárigazgatóság aktív és passzív oldali termékeinek értékesítése,
  • aktív együttműködés a Bank és Bankcsoport, Szövetkezeti Hitelintézetek valamennyi társosztályával
  • szakmai rendezvényeken való részvétel, valamint a hozzá tartozó területen megrendezésre kerülő mezőgazdasági konferenciák, gazdatalálkozók megkeresése, szervezése
  • szakmai oktatások megtartása, a működési területén dolgozó referens szakmai támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú (agrár), vagy pénzügyi végzettség, vagy aktív gazdálkodói tevékenység
  • agrár finanszírozásban szerzett banki tapasztalat;
  • legalább 5 éves értékesítői tapasztalat;
  • az MS Office programok megbízható ismerete;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • határozott, meggyőző személyiség;
  • önálló munkavégzés;
  • megbízhatóság

ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkavégzés;
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat;
  • Nagyfokú szakmai önállóság;
  • Versenyképes kompenzációs csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom- Esztergom  megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.