Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.28.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Vezetői asszisztens - Vezérigazgatóság

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • A felsővezetés munkájával összefüggő adatok és információk szisztematikus kezelésének, továbbításának, megszerzésének és tárolásának biztosítása;
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése, előkészítése
  • A Bank felsővezetésének adminisztratív támogatása;
  • Telefonhívások fogadása és kezdeményezése;
  • Vezetői posta kezelése, iktatása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú iskolai végzettség előny
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elegáns megjelenés
  • Titoktartási kötelezettség
  • Haladó szintű, magabiztos számítógépes ismeret (Windows)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nyitottság rugalmas munkaidőre

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.