Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Vállalati sztenderd központ vezető

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarékbank Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Területi vezetők munkájának irányítása
  • Riportok készítése az igazgatóság felé
  • KPI-ok meghatározása a szakterületen
  • Ütemtervek kialakítása és betartatása
  • Erőforrás tervezés
  • Napi operatív munka irányítása, részvétel a vállalati hitelkihelyezés és hitelbírálat, döntéshozatali folyamatban
  • Folyamatos, hatékony együttműködés a bank társosztályaival
  • Háttérműveleti feladatok elvégzéséhez szükséges stratégia kialakítása, ütemezése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 év banki – vállalati hitelkihelyezés területen – és nagyobb csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Jogszabályok, MNB ajánlások, módszertani útmutatók és előírások ismerete, követése
  • Döntéshozatali készség
  • Önálló munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

 Budapest, XI. kerület

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!