Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Vállalati passzív termékmenedzser

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Keressük új munkatársunkat Vállalati passzív termékmenedzser munkakörbe.

FELADATOK, AMIKBEN SZÁMÍTUNK RÁD...

·Termékmenedzseri tevékenységek ellátása a vállalati termékek vonatkozásában
·Új termékek bevezetési feltételeinek és folyamatainak kidolgozásában való részvétel, a bevezetés támogatása, a kapcsolódó termékleírások és egyéb üzleti szabályzat elkészítése, illetve a megvalósításához az illetékes szakterületek bevonása, szakmai egyeztetések lebonyolításában való részvétel
·Meglévő termékek, termékszabályzatok szükség szerinti módosítása, korszerűsítése, fejlesztése, adott esetben piaci kivezetésének támogatása
·Vállalati célcsoportra, illetve termékköre vonatkozó üzleti stratégia, valamint ügyfélcsoportok, ügyfélprofilok kialakításában való közreműködés
·Termékekhez, szolgáltatásokhoz és folyamatokhoz kapcsolódó rendszerfejlesztések üzleti igényeinek meghatározása
·Közreműködés az éves termékfejlesztési ütemterv kialakításában, megvalósításában
·Számla, betéti és vállalati betéti kártya termékek piaci pozíciójának nyomon követése, versenytársak elemzése
·Termékekre vonatkozó jogszabályi környezet nyomon követése
·Termékekre vonatkozó elemzések elkészítése

TE VAGY AKIT KERESÜNK, HA...

·Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
·Bankban szerzett releváns szakmai tapasztalatod van
·Alapszintű informatikai ismeretekkel rendelkezel
·Az MS Office alkalmazásokat magas szinten kezeled
·Kiváló analitikus és szintetizáló készség jellemez téged
·Strukturáltan gondolkodsz, gyorsan meglátod a dolgok lényegét
·Szintén jellemző rád az önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság és pontosság
·Kiválóan kommunikálsz
·Proaktív vagy és szívesen kezdeményezel
·Csapatjátékos attitűddel és kiváló együttműködési készséggel rendelkezel
·Szeretsz fejlődni és mindig valami újat tanulni, kreatív és rugalmas vagy

ELŐNYT JELENT, HA...

·Ismered a vállalati banki termékeket
·Hitelintézetnél szerzett üzletfejlesztési és/vagy termékmenedzseri tapasztalattal rendelkezel
·Szereztél már hitelintézetnél pénzforgalmi tapasztalatot
·Jártas vagy folyamatok szervezésében

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 11. kerület

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad nálunk ebben a pozícióban, a Jelentkezés gombra kattintva várjuk szeretettel pályázatodat Karrieroldalunkon keresztül.