Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 06, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Vállalati passzív termékmenedzser

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Termék-menedzseri tevékenységek ellátása a vállalati termékek vonatkozásában;
  • Új termékek bevezetési feltételeinek és folyamatainak kidolgozása, a bevezetés irányítása, a kapcsolódó termékleírások és egyéb üzleti szabályzat elkészítése, illetve a megvalósításához az illetékes szakterületek bevonása, szakmai egyeztetések lebonyolítása;
  • Meglévő termékek, termékszabályzatok szükség szerinti módosítása, korszerűsítése, fejlesztése, adott esetben piaci kivezetése;
  • Vállalati célcsoportra, illetve termékköre vonatkozó üzleti stratégia, valamint ügyfélcsoportok, ügyfélprofilok kialakítása;
  • Termékekhez, szolgáltatásokhoz és folyamatokhoz kapcsolódó rendszerfejlesztések üzleti igényeinek meghatározása, adott fejlesztések élesítésének üzleti felelőssége;
  • Közreműködés az éves termékfejlesztési ütemterv kialakításában, megvalósításában;
  • Számla, betéti és vállalati betéti kártya termékek piaci pozíciójának nyomon követése, versenytársak elemzése, a termékszintű jövedelmezőség biztosítása, árazási alapelvek kidolgozása;
  • Termékekre vonatkozó jogszabályi környezet nyomon követése;
  • Termékekre vonatkozó elemzések elkészítése, szakmai információk nyújtása;
  • Operatív kapcsolattartás külső szervezetekkel (pl.: OBA, Bankszövetség, Kártyatársaságok, stb.).

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Min.2-3 éves releváns szakmai tapasztalat banki üzleti területen;
  • Középszintű informatikai ismeretek;
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
  • Kiváló analitikus és szintetizáló készség;
  • Strukturált gondolkodás, gyors lényeglátás;
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, pontosság;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás;
  • Csapatjátékos attitűd és kiváló együttműködési készség;
  • Fejlődési és tanulási vágy, kreativitás, rugalmasság.

ELŐNYT JELENT:

  • Hitelintézetnél szerzett termékmenedzseri tapasztalat;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.