Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 03, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Vállalati hitelellenőr

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
·A vállalati finanszírozási szerződések, szerződésmódosítások ellenőrzése, összevetése a döntésekkel, előterjesztésekkel, eltérések nyilvántartása és monitoringja;
·A finanszírozási ügyfélkapcsolat teljes futamideje alatt a szerződéskötési-, folyósítási/ igénybevételi feltételek, könyvelési bizonylatok ellenőrzése;
·Biztosítékok rendelkezésre állásának/ érvényesíthetőségének ellenőrzése;
·A folyósítást követő hitelgondozási események ellenőrzése, kezelése;
·A szervezet tevékenységéből adódóan felmerülő változások, új problémák, feladatok megoldása, szükség esetén részvétel a banki szabályzatok véleményezésében;
·A hitelezéshez kapcsolódó speciális biztosítéki számlák pénzmozgásainak könyvelés előtti ellenőrzése;
·A feladattal járó adminisztráció pontos, precíz elvégzése, az előírt nyilvántartások naprakész vezetése;
·Folyamatos, hatékony együttműködés a bank társosztályaival.

ELVÁRÁSOK:
·Önállóság, precíz munkavégzés, pontos szövegértés és -értelmezés, fejlett problémamegoldó készség;
·MS Office felhasználói szintű ismeret;
·Proaktivitás, együttműködési készség és felelősségvállalási, döntési képesség.
ELŐNYT JELENT:
·Gazdasági vagy jogi végzettség;
·Komplex vállalati finanszírozási struktúrák ismerete (projektfinanszírozás, egyedi beruházási ügyletek);
·Banki vállalati szerződésírásban és/ vagy hitelellenőrzési munkakörben szerzett tapasztalat;

AMIT KÍNÁLUNK:
·Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai támogatás;
·Kiemelkedő bérezés;
·Összetartó, lendületes csapat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.