Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 14, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Vállalati aktív termékfejlesztési csoportvezető

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK:

  • A Vállalati Aktív Termékfejlesztési Csoport szakmai és operatív irányítása;
  • A csoport által kezelt termékek körében új termékek bevezetésének irányítása, meglévő termékek életpályájának menedzselése;
  • A terület képviselete és szoros együttműködés a csoporton belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel;
  • Az IT rendszerek használata során felmerülő fejlesztések, tesztelések koordinálása, szakmai felügyelete;
  • Jogszabály-változások lekövetése az operatív működés és a belső szabályzatok területén;
  • Részvétel üzleti és informatikai projektekben;
  • Konkurencia-figyelés, -elemzés, valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Legalább 3 éves termékfejlesztési / termékmenedzseri tapasztalattal rendelkezik;
  • Erős problémamegoldó készség, innovatív gondolkodás;
  • Hatékony munkavégzés jellemzi csapatban;
  • Önálló, megbízható és precíz;
  • Strukturált gondolkozás és munkavégzés jellemzi;
  • Kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség jellemzi;
  • Írásbeli és szóbeli kommunikációs készsége kiváló;
  • Prezentációs készsége magabiztos;
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezik;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik;
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkavégzés;
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat;
  • Nagyfokú szakmai önállóság;
  • Versenyképes kompenzációs csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.