Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Treasury mid-office szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

AZ ÚJ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • Külső (EMIR) - és belső adatszolgáltatásokban való aktív részvétel
  • A Takarék Csoport pénzügyi instrumentumainak valós értékelése
  • Közreműködés a Kontrolling üzletági jövedelmezőségi riportjainak előállításában, az eredmények magyarázatában
  • Banki- és kereskedési könyvi PnL riportok készítése
  • Pozícióvezető rendszer működésének szakmai támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség, agilitás, terhelhetőség
  • Kiemelkedő elemző készség, rendszerszemlélet, analitikus szemléletmód
  • Treasury vagy Treasury Mid Office, területen szerzett tapasztalat
  • Egyetemi gazdasági/pénzügyi végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

ELŐNYT JELENT:

  • Bloomberg felhasználói szintű ismerete
  • Inforex (vagy más) pozícióvezető rendszer ismerete
  • CFA képzésben való részvétel
  • SQL, VIsual Basic
  • 1-3 éves tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XII.