Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 07, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Treasury back office munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

·Treasury Üzletág által megkötött deviza és forint és valuta ügyletek analitikus nyilvántartása, pénzügyi teljesítése, visszaigazolása,
·Deviza számlák fedezeti pozícióinak elkészítése, deviza limitek figyelemmel kísérése,
·Deviza collaterálok kezelése, Deviza Margin ügyletek elszámolása, ügyfelek tájékoztatása a nyitott pozícióról és eredményéről,
·Egyedi árfolyam – és kamatjegyzés ügyletek kezelése,
·Hó végi kamatelhatárolás és adatszolgáltatás teljesítése,
·Értékpapír kamatfizetések, törlesztések és osztalékok pénzügyi könyvelése, feldolgozása.

ELVÁRÁSOK:

·Középfokú, szakirányú végzettség,
·Angol közép szintű nyelvtudás,
·Megbízható számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel),
·Analitikus gondolkodásmód,
·Nagyfokú lojalitás és együttműködési készség,
·Kommunikációs és problémamegoldó készség,
·Terhelhetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.