Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 10, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Transzformációs projektmenedzser

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

• Projektek hatékony működéséhez és sikeréhez meghatározott projekt-metodológiák alkalmazása;
• Projektcélok és siker kritériumok meghatározása;
• Projekt erőforrások azonosítása, azok folyamatos menedzselése;
• Projekt szervezet kialakítása, működési rend részletes kidolgozása – mindezek dokumentálása;
• Projekt budget meghatározása, jóváhagyatása, folyamatos kontrollja;
• Projektterv készítése és jóváhagyatása;
• A projekttel kapcsolatos döntési pontok azonosítása, döntés előkészítő anyagok elkészítése, javaslat kidolgozása a Projekt Irányító Bizottság részére;
• Projekt célok megvalósulásának folyamatos kontrollja, rendszeres, strukturált státusz beszámoló készítése az időközi eredmények alakulásáról;
• Projektkockázatok meghatározása, stratégiák kidolgozása azok kiküszöbölésére és megszüntetésére, szükség esetén eszkaláció;
• Támogatást nyújt és részt vesz a rendszeres (változási) kommunikációs megbeszéléseken a teljes transzformációs folyamat során.

ELVÁRÁSOK:

• Felsőfokú végzettség
• Több éves banki tapasztalat üzleti szerepkörben, vagy tanácsadói tapasztalat;
• Banki folyamatok mélyreható ismerete;
• Projektek kivitelezésében szerzett 2 éves tapasztalat;
• Kiváló vezetői és befolyásolási képesség;
• Felelősségvállalás, tulajdonosi szemlélet;
• Kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
• Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség;
• Határozott fellépés, konfliktuskezelési hajlandóság;
• Agilis működés ismerete és végrehajtásában szerzett tapasztalat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

• Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.