Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.08.09.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Transzformációs asszisztens

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Prezentációk készítésének támogatása
  • Memók fogalmazása a meetingeken
  • Tréningek szervezése
  • A terület munkatársainak adminisztratív segítése
  • A pénzügyi adminisztrációban történõ segítségnyújtás,
  • Irodai adminisztratív tevékenységek elvégzése
  • Válaszadás az iroda mûködéséhez kapcsoló e-mailekre
  • A terület mûködéséhez szükséges adminisztratív folyamatok segítése
  • Projektmegbeszélések szervezése
  • A projektek szereplõivel történõ aktív kapcsolattartás
  • A Transzformációs iroda különbözõ területei mûködésének összehangolása, közös tevékenységek tervezése és bonyolítása

ELVÁRÁSOK:

  • MS Office és Ms Project szoftver ismeret elõnyt jelent
  • Erõs kommunikációs és koordinálási készség;
  • Önálló és csapatban történõ munkavégzés képessége;
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezõkészség;
  • Független és strukturált munkastílus
  • Kimagasló kommunikációs készségek; vidám személyiség
  • Felsõfokú végzettség elõnyt jelent
  • Szakirányú irodavezetõi képzettség/tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.