Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.07.07.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Transzformációs üzleti elemző

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

• Szoros együttműködés a Transzformációs Projekt Menedzserrel a banki transzformációs folyamatok során;
• A transzformációs projektben definiált informatikai fejlesztések előkészítése, konszolidációja, megvalósítása és bevezetése során koordináció;
• A transzformációs projekt működését támogató üzleti elemzések készítése a projekt portfolió költségvetéséről, az erőforrásigényekről és az előrehaladásról a projekt ütemtervéhez képest;
• A projekttel kapcsolatos döntési anyagok előkészítésében való közreműködés;
• Kommunikációs anyagok készítése a főbb mérföldköveknél a Transzformációs Iroda támogatása érdekében;
• Elemzések készítése konkrét üzleti témákra és legjobb gyakorlatokra vonatkozóan;
• A felhasználói igények és fájdalmas pontok feltárása, részvétel üzleti folyamatok optimalizálásában és fejlesztésében;
• Rendszeres (változási) kommunikációs megbeszéléseken való részvétel a teljes transzformációs folyamat során.

ELVÁRÁSOK:

• Felsőfokú végzettség;
• Minimum 1 éves banki tapasztalat üzleti szerepkörben;
• Banki folyamatok mélyreható ismerete;
• Projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat előny;
• Folyamatok / technológiai IT megfelelő ismerete ahhoz, hogy megértse és segítsen a technikai csoporttal végzett problémamegoldásban;
• Stratégiai és folyamatorientált gondolkodásmód;
• Elemző képesség;
• Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség;
• Önálló és csapatban történő munkavégzés képessége;
• Erős kommunikációs és koordinálási készség;
• Felelősségvállalás, tulajdonosi szemlélet.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

• Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.