Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Üzleti elemző

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Cégünk folyamatos bővülésének következtében várjuk új kollégáinkat Üzleti elemző munkakörbe.

FELADATAID LESZNEK...

• Szoros együttműködés a projektmenedzserrel a banki transzformációs folyamatok során
• A projektekben definiált informatikai fejlesztések előkészítése, konszolidációja, megvalósítása és bevezetése során koordináció
• A projektek működését támogató üzleti elemzések készítése a projekt portfolió költségvetéséről, az erőforrásigényekről és az előrehaladásról a projekt ütemtervéhez képest
• A projekttel kapcsolatos döntési anyagok előkészítésében való közreműködés
• Kommunikációs anyagok készítése a főbb mérföldköveknél a projektek előmenetele érdekében
• Elemzések készítése konkrét üzleti témákra és legjobb gyakorlatokra vonatkozóan
• A felhasználói igények és fájdalmas pontok feltárása, részvétel üzleti folyamatok optimalizálásában és fejlesztésében

AZ IDEÁLIS JELÖLT...

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • 3+ év tapasztalatot szerzett üzleti elemzőként
  • Minimum 1 éves banki háttérrel rendelkezik
  • A banki folyamatokat mélyrehatóan ismeri
  • Előny, ha projektek kivitelezésében már részt vett
  • Megfelelő ismerete van a folyamatokban / technológiai IT-ban ahhoz, hogy megértse és segítsen a technikai csoporttal végzett problémamegoldásban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, szeretettel várjuk pályázatod a Jelentkezés gombra kattintva Karrier felületünkön keresztül.