Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.27.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Termékmenedzser - Lakosság

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Lakossági termékmenedzser

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A Bank által értékesített lakossági jelzáloghitel, a hitelekhez kapcsolódó egyéb termékek fejlesztése, gondozása, illetve azok értékesítési folyamatának kialakítása
  • Termékszintű jövedelmezőség biztosítása, árazási alapelvek kidolgozása, termékek értékesítési, állományi és jövedelmezőségi adatainak elemzése
  • Vezetői jelentések készítése.
  • Új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása, a bevezetés irányítása
  • Meglévő termékek (termékszabályzatok) szükség szerinti módosítása, korszerűsítése, fejlesztése, adott esetben piaci kivezetése
  • Termékekhez, szolgáltatásokhoz és folyamatokhoz kapcsolódó rendszerfejlesztések üzleti igényeinek meghatározása
  • Termékek piaci pozíciójának nyomon követése, versenytársak/konkurens bankok elemzése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább főiskolai pénzügyi végzettség
  • Pénzintézetben és hasonló munkakörben szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Kiváló elemzési készségek
  • Eredményorientált a szemlélet

ELŐNYT JELENT:

  • Angol közéfokú nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.