Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Telefonos behajtási ügyintéző

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • felhasználói szintű számítógépkezelés
  • jó kommunikációs készség
  • érettségi bizonyítvány

FELADATOK, MELYEKKEL MUNKÁD SORÁN TALÁLKOZNI FOGSZ:

  • társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • fizetési ígéretek nyomon követése, tartozás okának kiderítése
  • telefonos kapcsolattartás a hátralékkal rendelkező, késedelmesen fizető ügyfelekkel
  • meglévő ügyfélállomány kezelése
  • adminisztráció

AMIT NYÚJTUNK:

  • utazási támogatás (vidéken élők számára)
  • rendszeres havi fix alapfizetés és rendszeres havi teljesítményjutalék
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, megbízható munkahely
  • betanítás és folyamatos fejlődési lehetőség
  • garantált szabad hétvége
  • jól felszerelt, modern munkahely és kellemes környezet
  • fiatalos, jókedvű és támogató csapat
  • cég által támogatott sportolási lehetőség

Nem igényel nyelvtudást, és nem szükséges szakmai tapasztalat, magabiztos pályakezdők jelentkezését is várjuk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.