Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Tőkepiaci, likviditási jelentések szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A változó és új jelentésszolgálati táblák input adatainak meghatározása, fejlesztésekben való közreműködés
  • Folyamatos EU-s jogszabályoknak való megfelelés biztosítása (pl. CRR), rendeletek/jogszabályi változások nyomon követése
  • A Bankcsoport egyedi illetve konszolidált szintű LCR, ALMM, NSFR, AE riportjainak elkészítése
  • Napi Cashflow, 4LAN, D01 riportok elkészítése
  • MIFID II. riportok elkészítése (ARM,APA)
  • A Takarék Csoport a Bszt. -2007. évi CXXXVIII törvény- hatálya alá tartozó jelentések elkészítése, ellenőrzése (30A,30C, MIFTR,33LEZ…stb)

CSATLAKOZZ, HA:

  • SQL ismeretekkel rendelkezel
  • 2-3 éves tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben (Jelentésszolgálati, Risk, Treasury Mid Office)
  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséged van
  • Kiemelkedő elemző készség, rendszerszemlélet, analitikus szemléletmód jellemez
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség, agilitás jellemez
  • Értékpapír és/vagy derivatív ügyletek közgazdasági és számviteli ismeretével rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered az MS Excelt

    ELŐNY:
  • Banki jelentésszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Visual Basic
  • Clavis, Inforex,SAP felhasználói szintű ismerete

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.