Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Tőkepiaci, likviditási jelentések szakértő

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

  • SQL ismeretekkel rendelkezel
  • 2-3 éves tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben (Jelentésszolgálati, Risk, Treasury Mid Office)
  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséged van
  • Kiemelkedő elemző készség, rendszerszemlélet, analitikus szemléletmód jellemez
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség, agilitás jellemez
  • Értékpapír és/vagy derivatív ügyletek közgazdasági és számviteli ismeretével rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered az MS Excelt

ELŐNYT JELENT:

  • Banki jelentésszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Visual Basic
  • Clavis, Inforex,SAP felhasználói szintű ismerete

FELADATAID LENNÉNEK:

  • A változó és új jelentésszolgálati táblák input adatainak meghatározása, fejlesztésekben való közreműködés
  • Folyamatos EU-s jogszabályoknak való megfelelés biztosítása (pl. CRR), rendeletek/jogszabályi változások nyomon követése
  • A Bankcsoport egyedi illetve konszolidált szintű LCR, ALMM, NSFR, AE riportjainak elkészítése
  • Napi Cashflow, 4LAN, D01 riportok elkészítése
  • MIFID II. riportok elkészítése (ARM,APA)
  • A Takarék Csoport a Bszt. -2007. évi CXXXVIII törvény- hatálya alá tartozó jelentések elkészítése, ellenőrzése (30A,30C, MIFTR,33LEZ…stb)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Barátságos légkör és elkötelezett, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching)
  • Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása stb.)
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, stb.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.