Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 10, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Törzsadatkezelési munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

·Ügyfelek, ingatlanok adatainak ellenőrzése, módosítása és rögzítése a nyilvántartó rendszerekbe;
·Hitelügyletekkel kapcsolatos rögzítési feladatok;
·A feldolgozott iratok iktatása a banki dokumentumkezelő rendszerben;
·Társosztályok támogatása dokumentumkezelési kérdésekben;
·Archiválás és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

·Középfokú végzettség;
·Hasonló szakmai vagy banki területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat;
·Microsoft Office felhasználói szintű használata;
·Önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képesség;
·Határozott, dinamikus személyiség;
·Gyors és precíz munkavégzés;
·Monotonitás és stressztűrő képesség;
·Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség.

ELŐNYT JELENT:

·Kiváló gépírási készség;
·Banki termékismeret és ehhez kapcsolódó banki informatikai rendszerismeret;
·SAP rendszerismeret;
·Alapfokú angol nyelvtudás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

·Budapest VIII kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.