Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 03, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Szkennelő munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Szkennelés
  • Adminisztráció
  • Iratrendezés
  • Archiválás, iktatás és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

    ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló szakmai vagy banki területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Monotonitás és stressztűrő képesség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata
  • Önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

·Budapest VIII. kerület

AMIT KÍNÁLUNK:

·Barátságos légkör, elkötelezett, fiatalos csapat
·Kellemes és kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.