Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior számviteli migrációs és implementációs szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Banki projektek számviteli oldalról történő támogatása- rendszerek főkönyvi migrációja
  • Banki rendszerek számviteli beállításainak felülvizsgálata- főkönyvi paraméterek, szektorok felülvizsgálata
  • Számlarend kialakítása és megírása, annak betartatása
  • Vállalat irányítási rendszer- SAP- bevezetése a bank és leányvállalatai részére
  • Adattárház alapú, analitika-főkönyv rekonsziliáció koncepciójának kidolgozás, megvalósítás, társterületek igényeinek figyelembe vétele mellett
  • Főkönyvi zárási folyamat nyomon követése, felülvizsgálata

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai közgazdasági végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Pontosság, precizitás, terhelhetőség
  • Kihívásokra nyitott személyiség, jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office és Excel magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Hitelintézeti számvitel ismeretek
  • SQL tapasztalat
  • IFRS ismeretek, IFRS képesítés
  • Számviteli szervezés területén szerzett tapasztalat
  • Számviteli adatmigrációkban, számviteli rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat
  • SAP számviteli modul ismerete (FI)
  • Szakmai angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér, éves- és projektbónusz, cafeteria
  • A munkába járás költségeinek részleges megtérítése (más településről bejáróknak)
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, etc.)
  • Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása, etc.)
  • Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching stb.)

Munkavégzés helye:

  • Budapest XII. kerület