Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior stratégiai elemzés szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

FELADATOK:

• A bankcsoport stratégiai tervezését támogató elemzések elkészítése
• Részvétel a vállalat stratégiai tervének kialakításában, a tervezést támogató elemzések készítése

• A stratégia visszamérése, szakterületi stratégiák monitoringja
• Pénzügyi szektor és esetlegesen más iparági elemzések készítése
• Ad-hoc elemzések készítése a vállalat legfontosabb témáiban, részvétel a kulcsprojektekben
• Felsővezetői döntés előkészítő dokumentumok, felkészítő elemzések, prezentációk készítése

CSATLAKOZZ, HA:

• Felsőfokú gazdasági végzettséged van
• Pénzügyi vagy tanácsadási szektorban szervezett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel

• A komplex összefüggések és kapcsolatok megértése nem okoz gondot
• Erős eredmény-orientált hozzáállású személynek tartod magad
• Erős középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
• Magabiztosan használod az MS Office-t (kiemelten Excel és PowerPoint);
• Terhelhető, nagy munkabírású személy vagy
• Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemez

ELŐNY:

• Banki, pénzügyi vagy tanácsadói területen (Big4) szerzett elemzői tapasztalat
• Bankszektor terén szerzett ismeretek
• Jó prezentációs és problémakiemelő képesség

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

 MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.