Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.03.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior pénzforgalmi szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

A pénforgalom területén jelentkező digitális innovációs stratégia kialakítsáért és implemetációjának end-to-end szakmai támogatásáért felelős szakértő.

  • A nemzetközi és hazai pénzforgalmi piaci és innovációs folyamatok követése, trendek felismerése és előrejelzése. Ezen ismeretek alapján a bank digitális pénzforgalmi stratégiájának kidolgozásának támogatása
  • A kidolgozott stratégia lefordítása termékek, folyamatok szintjére, az ezzel kapcsolatos üzleti modellekben való közreműködés, előterjesztések elkészítése, a jóváhagyások alapján az implementációs folyamat end-to-end szamai támogatása
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában és a vonatkozó szerződések kidolgozásában, kapcsolattartás az implementációban érintett belső szervezeti egységekkel (tribe-ok, termékfejlesztés, operáció)
  • Vonatkozó hazai és nemzetközi jogszabályi környezet, szabványok, hatósági ajánlások ismerete
  • Részvétel a Bankszövetség érintett szakértői munkacsoportjaiban a bank képviselőjeként

Elváráosk a pályázóval szemben:

  • Egyetemi diploma (üzleti / pénzügyi / menedzsment területen vagy felsőfokú végzettség és ) vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Munkatapasztalat banki területen, pézforgalomi szakértői, termékfejlesztői, vagy operációs szerepkörben 5+ év
  • Kiváló elemzési készségekkel rendelkezik, és megfelelően átlátja a pénzforgalom üzleti aspektusait

Olyan kollégát keresünk, aki energikus, nyitott és hajlandó a visszajelzésre. Eredményorientált, és kíválóan kommunikál, képes különféle üzleti területek hatékony bevonására-összefogására (pl. marketing, értékesítés, pénzügy, működtetés, technológia).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.