Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.10.09.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior pénzforgalmi szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A nemzetközi és hazai pénzforgalmi piaci és innovációs folyamatok követése, trendek felismerése és előrejelzése. Ezen ismeretek alapján a bank digitális pénzforgalmi stratégiájának kidolgozásának támogatása.
  • A kidolgozott stratégia lefordítása termékek, folyamatok szintjére, az ezzel kapcsolatos üzleti modellekben való közreműködés, előterjesztések elkészítése, a jóváhagyások alapján az implementációs folyamat end-to-end szakmai támogatása.
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában és a vonatkozó szerződések kidolgozásában, kapcsolattartás az implementációban érintett belső szervezeti egységekkel (tribe-ok, termékfejlesztés, operáció).
  • Vonatkozó hazai és nemzetközi jogszabályi környezet, szabványok, hatósági ajánlások ismeretének elsajátítása.
  • Részvétel a Bankszövetség érintett szakértői munkacsoportjaiban a bank képviselőjeként.

CSATLAKOZZ, HA:

  • Minimum 5 éves munkatapasztalattal rendelkezel banki területen, pénzforgalmi szakértő, termékfejlesztői, operációs vagy jogi szerepkörben
  • Egyetemi diplomád (üzleti / pénzügyi / menedzsment területen vagy felsőfokú végzettséged és ) vagy ezzel egyenértékű tapasztalatod van
  • Kiváló elemzési készségekkel rendelkezel, és megfelelően átlátod a pénzforgalom üzleti aspektusait
  • Energikusság, nyitottság és eredményorientáltság jellemez
  • Hajlandó vagy a visszajelzésre
  • Hatékony kommunikációs képességgel rendelkezel különféle üzleti területeken (pl. marketing, értékesítés, pénzügy, működtetés, technológia)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11.kerület Infopark

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.