Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior pénzforgalmi szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A bank pénzforgalmi folyamatainak kialakítása, optimalizálása,
  • A pénzforgalmi tevékenységhez kapcsolódó projektek szakértői támogatása, szakértői csapattal való napi együttműködés,
  • Takarékbank stratégiájában meghatározott szempontok szerinti vállalati kultúra megvalósítása,
  • Partner területekkel kapcsolat kialakítás, fenntartás,
  • A feladatokhoz kapcsolódó kapacitás tervezés, pénzügyi tervezés.

Elvárások :

  • Felsőfokú iskolai végzettség,
  • Legalább 5 év projekt gyakorlat, melyből legalább 3 év vezetői tapasztalat,
  • Legalább 10 év pénzforgalmi területen szerzett tapasztalat (Pénzintézetnél),
  • Pénzforgalmi jogszabályok és klíring folyamatok haladó szintű ismerete (GIRO, VIBER, SEPA, SWIFT, PEK),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word /Excel /BOSS),
  • Kiváló kommunikációs készség, motivációs képesség,
  • Ügyfél központú, megoldás központú hozzáállás,
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11.kerület - Infopark

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!