Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.09.30.
Város:  Budapest
Vállalat:  TKK Takarék Követelésbehajtó Zrt.

Szenior lakossági követeléskezelő

 ÍGY TÁMOGATUNK:
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Napi kapcsolattartás közjegyzőkkel, végrehajtó irodákkal, hatóságokkal, bíróságokkal
  • Követelések érvényesítéséhez szükséges intézkedések kezdeményezése és a felmerülő problémák rendezésére vonatkozó javaslattétel, előterjesztés készítés
  • Lakossági ügyletek jogi szakaszban lévő kezelése, bírósági végrehajtási eljárások menedzselése
  • Közreműködés a vásárolt követelések szakmai minősítésében, ügykezelési irányok meghatározásában
  • Közreműködés a belső és külső adatszolgáltatások, beszámolók és jelentések elkészítésénél

CSATLAKOZZ, HA:

  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • Hasonló munkakörben szereztél tapasztalatot (1-5 év)
  • Legalább középfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettséggel rendelkezel

 ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő pénzügyi/gazdasági tanulmányok

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.