Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.11.
Város:
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior kontrolling módszertani szakértő - Adattárház és jövedelmezőségi szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • konstruktív együttműködés a társosztályokkal
  • jövedelmezőségi modellek ellenőrzése, fejlesztése
  • az adattárház karbantartási, illetve eseti használói igények kielégítése (lekérdezések, riport fejlesztés)
  • a Controlling Igazgatóság keretein belül a controlling adattárházzal kapcsolatos fejlesztések koordinálása

Elvárások:

  • változások rugalmas kezelése
  • kiemelkedő analitikus és kommunikációs készségek
  • rendszer – és folyamatszemlélet
  • tanulási hajlandóság, gazdasági terület iránti affinitás
  • MS Office, azon belül is az Excel kiemelkedő ismerete/használata (Pivot táblák, képletek)
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • SQL alapos ismerete (PLSQL és SQL Developer ismerete), illetve rutinszerű használata
  • controllingos gondolkodás mód
  • adatkezelési alapismeretek
  • legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú, gazdasági/informatikai végzettség

Elõnyök:

  • Cognos ismerete
  • pénzintézeti/banki ismeretek
  • controlling területen szerzett ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • csapatmunka és önálló komplex, felelõsségteljes feladatok ellátása
  • szakmai tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes és kulturált munkakörnyezet
  • barátságos légkör, elkötelezett, fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.