Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.03.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior konrtolling módszertani szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szakértői véleményezések
  • Árazási modellek ellenőrzése, karbantartása, fejlesztése
  • Jövedelmezőségi kimutatások ellenőrzése
  • A Controlling Igazgatóság keretein belül a Jövedelmezőségi modellek karbantartása

Elvárások:

  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú, gazdasági végzettség
  • A szervezeti változások rugalmas kezelése
  • Pontos és alapos munkavégzés igénye
  • Kiemelkedő analitikus és kommunikációs készségek
  • Rendszerszemlélet
  • Tanulási hajlandóság, gazdasági és IT terület iránti affinitás
  • MS Office, Excel kiemelkedõ ismerete/használata (Pivot táblák, képletek)
  • Controllingos gondolkodásmód

Előnyök:

  • Releváns kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.