Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior kockázati szabályozási szakértő

Feladatok:

  • A hitelezési folyamatok működésének támogatása, szükség szerinti fejlesztése a kockázati szabályozás keretében:
  • Hitelezési folyamat fejlesztése, támogatása;
  • A hitelkockázati szabályozás, más területek szabályzatainak hitelkockázati szempontú véleményezése;
  • A hitelezési folyamat szabályozásában való részvétel, a saját hatáskörbe tartozó szabályzatok elkészítése és karbantartása;
  • MNB Auditok, ICAAP SREP vizsgálatok és könyvvizsgálat kapcsán a Hitelkockázat Menedzsmentet érintő feladatok elvégzésének támogatása, részvétel a teljesítés monitoringjában.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy jogi végzettség;
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Fejlett elemzői képesség, precizitás;
  • Strukturált és pragmatikus gondolkodás;
  • Önálló munkavégzés, proaktív szemlélet.

Amit ajánlunk:

  • Változatos munkakör, szakmai kihívások;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Jó hangulatú, támogató csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 12. kerület