Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.06.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior kockázat elemzési szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Szenior Kockázatelemzési szakértő

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A bankcsoport kockázati helyzetének nyomon követése, kockázati teljesítmény mérése, értékelése, vonatkozó módszertanok, eljárások kidolgozása, fejlesztése, alkalmazása
  • Rendszeres és ad-hoc portfoliót érintő és egyéb elemzési feladatok ellátása
  • Rendszeres és eseti riport igények kielégítése
  • A vállalat legfontosabb témáiban beszámoló és tájékoztató anyagok készítése, felsővezetői döntéstámogató anyagok összeállítása
  • Részvétel a kulcsprojektekben, kockázat szakmai munkacsoportok feladatteljesítésében, kockázatszakmai anyagok bemutatása bizottságok, felsővezetők részére
  • Kockázatvállalással kapcsolatos a területet érintő szabályzatok elkészítése, karbantartása
  • Külső és belső audit előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Közreműködés a Szövetkezeti Hitelintézeti Integráció Kockázati Stratégiájának készítésében és karbantartásában a hatáskörébe tartozó kockázatok tekintetében

ELVÁRÁSOK:

  • Rendelkezel felsőfokú pénzügyi végzettséggel
  • 3+ év munkatapasztalat szereztél már elsősorban banki területen
  • Kiváló elemzési készségekkel rendelkezel

ELŐNYT JELENT:

  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • Adatbázisok kezelésére szolgáló szoftver és módszertani ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.