Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.09.11.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior információbiztonsági szakértő - BCM

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Senior IT biztonsági szakértő – BCM

Az új kolléga elsődleges feladata az bankcsoport szolgáltatás-folytonosságának biztosításával összefüggő tennivalók meghatározása, az érintett szakterületi felelősök szakmai támogatása és a feladatok koordinációja.

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségek részleges megtérítése
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Mentor Programunk, Mentorok segítik a beilleszkedést
  • Takarék Coaching Program segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, Véradás stb.)
  • Kutyabarát Munkahely

FELADATOK:

  • Javaslatok tétele a szolgáltatás-folytonosság szabályozási környezetének aktualizálására, fejlesztésére vonatkozóan
  • Üzleti hatástanulmányok elkészítésének koordinációja, minőségbiztosítása
  • Üzletmenet folytonossági tervek elkészítésének koordinációja, minőségbiztosítása
  • A szakterületek támogatása a tervek elkészítésében, megújításában, az MNB elvárások képviselete és érvényre juttatása
  • Üzletmenet folytonossági oktatási anyag elkészítése szükség szerint részvétel az oktatásban.
  • Üzletmenet folytonossági tervek rendszeres tesztelésének megszervezése, figyelembe véve az MNB ajánlásait
  • Katasztrófa elhárítási tervek tesztelésének felhasználói oldali koordinációja
  • A készpénzforgalmazás biztosításának vonatkozásában a nemzeti létfontosságú rendszerelemmé történő kijelölésből fakadó feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Elsősorban műszaki vagy IT vagy jogi területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat a felsorolt feladatok tekintetében
  • Vonatkozó jogszabályok és szabványok ismerete (2012. évi CLXVI tv., 65/2013. (III.8.) Korm. Rend., BS 25999, ISO 22301:2012, vonatkozó MNB ajánlások, stb.)
  • Kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, prioritások kezelése
  • Szakirodalom tanulmányozásához szükséges szintű angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:

  • Business Continuity Institute tanúsítvány (CBCI) vagy hasonló képesítés megléte
  • BCI tagság
  • ISO 22301:2012 szabvány auditori végzettség
  • Minimum 2 év hitelintézetnél szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva küldje el hozzánk pályázati anyagát Karrier Portálunkon keresztül.