Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior Kontrolling szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

•Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
•Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
•Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
•Utazás költségeinek részleges megtérítése
•Kedvezményes sportolási lehetőség
•Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:
•A Takarék Bankcsoport költséggazdálkodásához szükséges rendszeres jelentések, riportok elkészítése, pénzügyi adatok elemzése, Ad-hoc riportok elkészítése
•Részvétel a tervezésben és annak visszamérésében, illetve a tervmódosítások nyomon követésében
•Riportálás és kapcsolattartás a költségfelelősökkel
•Döntéselőkészítésben való részvétel
•Pénzügyi előrejelzések készítése

CSATLAKOZZ, HA:
•Felsőfokú gazdasági végzettséged van
•Legalább 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
•MS Office Excel haladó szintű ismereted van
•Logikus, analitikus gondolkodás és komplex problémamegoldó képesség
jellemez
•Könnyen alkalmazkodsz a dinamikusan változó környezethez

ELŐNY:

•Kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
•IFRS számviteli szabályok ismerete
•SAP ismeret
•SQL ismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
•Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.