Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior HR kontrolling szakértő

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Rendszeres és ad-hoc riportok, előrejelzések készítése, koordinálása, adat elemzés
  • Aktív részvétel a HR budget tervezésben, nyomonkövetésben. Folyamatos változáskövetés és előrejelzés a személyzeti budgetre vonatkozóan
  • HR adatok, mutatók elemzése, kimutatások készítése
  • Terv/tény összehasonlítások, elemzések elkészítése
  • HR vezető és a menedzsment számára elemzések, döntés előkészítő és támogató anyagok, prezentációk készítése
  • Létszám, személyügyi- és nem személyügyi költségek rendszeres felülvizsgálata és elemzése és tervezése és az ezzel kapcsolatos anyagok, riportok összeállítása
  • HR kontrolling és riporting rendszerek és eszközök fejlesztése és működtetése
  • Banki integrációhoz és szervezeti változásokhoz kapcsolódó tervek, elemzések készítése
  • Szoros együttműködés a kontrolling osztállyal, valamint kapcsolattartás a különböző üzleti területekkel

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • 2-3 éves szakmai tapasztalatod van
  • Magas szinten ismered az Excelt
  • Rugalmasan kezeled a változásokat
  • Gyors, precíz és önálló munkavégzés jellemez
  • Riportok és prezentációk készítésében szereztél több éves tapasztalatot

ELŐNYT JELENT:

  • Banki szférában szerzett tapasztalat
  • Folyamatok optimalizálásában szereztél tapasztalatot
  • SAP – Success Factor használata