Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.10.21.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior ügyfélkapcsolati menedzser - Projektfinanszírozás

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

FELADATOK:

  • Meglévő ügyfélkör (ingatlanfejlesztő/beruházó/befektető társaságok) kezelése, aktív részvétel az ügyféltárgyalásokon
  • Ingatlan/projektfinanszírozási területen ügyfél-akvizíció
  • Ajánlatok, banki döntéshozatalhoz szükséges előterjesztések és elemzések készítése
  • Jóváhagyott ügyletek szerződéskötésében, folyósításában és a szükséges monitoring tevékenységben való aktív részvétel
  • Esetenként aktív részvétel a hitelbizottsági üléseken
  • Aktív és passzív vállalati termékek és szolgáltatások értékesítése, ügyfelek teljes körű kiszolgálása

ELVÁRÁSOK:

  • Kereskedelmi bankban szerzett minimum 5 éves ingatlan- és/vagy projektfinanszírozási tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Nagyon jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés
  • Kiváló elemző készség

ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás
  • RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors') tagság

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11. kerület Infopark

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.