Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.08.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Szenior ügyfélkapcsolati menedzser - Nagyvállalat

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A nagyvállalati ügyfélszegmensben aktív részvétel ügyfél-akvizíciókban, részvétel ügyféltárgyalásokon, a Vállalati Igazgatóság aktív és passzív oldali termékeinek értékesítése
  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása, ajánlatok, banki döntéshozatalhoz szükséges előterjesztések készítése, valamint a jóváhagyott ügyletek szerződéskötésében, folyósításban és a szükséges monitoring tevékenységen való aktív részvétel (szükség esetén szorosan együttműködve a társosztályok kollégáival)
  • Keresztértékesítési tevékenység a Bankcsoporton belül
  • Részvétel új finanszírozási struktúrák kialakításában, modellezésében, stb.

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettséggel és minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11. kerület Infopark