Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Ingatlan Zrt.

Szenior értékbecslő és műszaki ellenőr

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

• Felsőfokú (műszaki) végzettséggel rendelkezel
• Rendelkezel Ingatlanvagyon-értékelő és –közvetítő ( 54 3439 02 vagy 53 341 01 számú) képesítéssel, valamint ingatlanvagyon-értékelő és közvetítői névjegyzék regisztrációval
• 3-5 éves tapasztalatod van kereskedelmi/ipari értékbecslések készítésében
• 3-5 éves tapasztalatod van műszaki szakértések, projektek készítésében
• Rendelkezel Windows operációs rendszer és Office alkalmazások (beleértve a Társaság által használt elektronikus levelező rendszert), készségszintű felhasználói ismeretével
• Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal

ELŐNYT JELENT:

• Építészmérnök/Építőmérnök végzettség
• Gépészmérnök végzettség

FELADATAID LENNÉNEK:

• Az elkészült értékelési szakvélemények ellenőrzése, értékelési szakvélemények készítése, ingatlanok műszaki értékelése vonatkozó jogszabályoknak és hatályos belső szabályzatoknak megfelelően

• Az elkészült projektek, műszaki ellenőrzések ellenőrzése, zéró/köztes/záró szemlék készítése/ellenőrzése

• Műszaki ellenőrzéssel kapcsolatos helyszíni szemle elvégzése, szakvélemény készítése

• A hitelek biztosítékául potenciálisan felajánlott ingatlanok forgalmi értékének megállapítása, felülvizsgálata és rendszeres újraértékelése a Takarék Csoport tagjai számára, a vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok figyelembe vételével

•  Javaslattétel a hitelbiztosítéki értékre a Takarék Csoport hatályos szabályzatai alapján
• Időszakos értékösszesítési feladatok elvégzése, hitelbiztosítékul lekötött ingatlanok időszakos és eseti újraértékelése, és az ezzel kapcsolatos tapasztalatokról beszámoló készítése

• Nem bankcsoporti megrendelések esetén az ingatlan értékelésének elvégzése, külső szakértők által végzett értékelések felülvizsgálata, az ingatlanok időszakos és eseti újraértékelése

• Adatbázis elemzések, tanulmányok, készítése, metodokai útmutatók kidolgozása, véleményezése

AMIT MI KÍNÁLUNK:

• Szakmai önállóság
• Fejlődési lehetőség
• Részvétel szakmai projektekben, oktatásban
• Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása stb.)
• Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia stb.)