Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.07.04.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szakmai asszizstens - Uniós és agrárkapcsolati területre

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • A vezető munkájának adminisztratív támogatása;
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése, előkészítése;
  • Előterjesztések és szakmai anyagok előkészítésében való részvétel;
  • Nyilvántartások karbantartása;
  • Különböző kimutatások készítése;
  • Kapcsolattartás belső társterületekkel;
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú vagy szakirányú végzettség;
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Jó szervezőkészség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Csapatban való munkavégzési képesség;
  • Alap szintű, magabiztos számítógépes ismeret (word, excel, ppt);
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.