Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.22.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szakértő belső ellenőr

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Szenior szakértő belső ellenőr

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A banki folyamatokat, az alkalmazott technológiákat és infrastruktúrát érintő információbiztonsági vizsgálatok megtervezése, megszervezése és végrehajtása a Takarék Csoport tagjainál (hitelintézetek, pénzügyi vállalkozások, informatikai szolgáltatók)
  • Az informatikai rendszerekre és folyamatokra vonatkozó követelmények teljesülésének, a kockázatkezelés, a kontrollkörnyezet és az irányítási folyamatok hatékonyságának és eredményességének értékelése
  • A vizsgálati megállapításainak jelentésbe foglalása és a javítást szolgáló intézkedési javaslatok megfogalmazása
  • Az információtechnológiai változások, a biztonsági és ellenőrzési módszertanok, valamint a jó gyakorlatok hazai és nemzetközi változásának figyelemmel kísérése, majd  ezen ismeretek beépítése a vizsgálatok és a projekt támogatói feladatok során
  • Részvétel az IT audit univerzum összeállításában, karbantartásában, az IT témakörök kockázatértékelésében és az éves ellenőrzési feladatok meghatározásában
  • Részvétel az informatikai vizsgálati módszerek kidolgozásában és tovább fejlesztésében

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3-5 éves tapasztalatod van hasonló munkakörben vagy IT tanácsadói / szakértői területen vagy IT biztonsági területen
  • Jó analitikus, lényeglátó és szintetizáló képesség, illetve strukturált gondolkodás jellemez
  • Fejlett kommunikációs és íráskészséggel bírsz
  • Angol nyelven is kommunikálsz

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA...

  • Bankban is dolgoztál
  • Ismered a korszerű információbiztonsági megoldásokat, védelmi rendszereket
  • Nyitott vagy az új szakmai ismeretekre és a folyamatos fejlődésre
  • Tanácsadói képességekkel is rendelkezel  (pl. ügyfélkommunikáció, jelentésírás)
  • CISA, CISM, ISO Lead Auditor vagy más hasonló képesítést szereztél
  • Gazdasági végzettséged is van

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.