Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.27.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szövetkezeti hitelintézeti munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Biztosítja a Szövetkezeti Hitelintézeti Mid-Office által kezelt Hitelintézeti ügyfelek adatainak és hitelszámláinak naprakész, pontos vezetését.
  • Naprakészen nyilvántartja a BOSS-ban nem szereplő, a Szövetkezeti Hitelintézeti Mid-Office által kezelt Hitelintézeti limiteket, havi rendszeres, és igény szerinti adatszolgáltatást készít a táblából.
  • Felelős az általa kezelt refinanszírozási hitelek több irányba történő egyezőségéért

               - a refinanszírozási hitel állomány egyeztetéséért a finanszírozott Hitelintézetek állománya és a forrást nyújtó állománya vonatkozásában

                - a főkönyvi kivonat rendszeres ellenőrzéséért a refinanszírozási hitelekre vonatkozóan

                - a kamatok határidőben történő utalása a forrást nyújtó részére

  • Részt vesz a Széchenyi Program hiteltermékeivel kapcsolatosan felmerülő napi feladatok elvégzésében, havi és negyedéves jelentések határidőre történő elkészítésében valamint az MNB NHP programban részt vevő hitelintézetek részére történő forráslehívás és elszámolások lebonyolításában

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word /Excel /BOSS),
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
  • Precíz, jó elemzési és kommunikációs készség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület - Infopark

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.